SİTEMİZ YENİLENDİ! MUTLU ALIŞVERİŞLER

150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

YAMAN PEYNİRCİLİK

YAMAN PEYNİRCİLİK

Sektöründe öncüler arasında bulunan Yaman Peynircilik , 1955 yılında Edirne’nin İpsala ilçesinde üretime başlamıştır. Gelişen teknolojiyle birlikte kendini yenileyerek 1993 yılında Malkara’da bulunan 50 ton kapasiteli tesisine taşınmıştır. Şu anda bu tesiste üretimine devam etmektedir.

Yaman Peynircilik, içinde bulunduğu gıda sektörünün çok hassas bir sektör olduğunun bilincindedir. Bunun için üretimin her safhasında son derece özen göstermektedir. Tüm personelin bu bilince sahip olmasıyla beraber kalite, kontrol ve denetimlerden kesinlikle ödün vermemektedir.

Önceliği kaliteli üretime veren Yaman Peynircilik, daha fazla ürün üretme amacından çok daha kaliteli ürün üretme amacını benimsemektedir. Bu nedenle teknolojiyi yakından takip ederken, kaliteden ödün vermemeye özen göstermektedir.

Gösteriş için yapılan gereksiz harcamaları yapmayarak maliyeti düşük tutmakta ve tüketiciye kaliteyi mümkün olduğu kadar ucuz sunmaktadır.

Sonuç olarak; Yaman Peynircilik , kaliteyi ucuza sunmayı kendine amaç edinmiştir ve bu amaç doğrultunda yoluna devam etmektedir